• Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić

Javno savjetovanje - Odluka o komunalnom doprinosu

                Općina Milna provodi Javno savjetovanje sa zainteresiranom javnošću za donošenje nove Odluke o komunalnom doprinosu temeljem novog Zakona o komunalnom gospodarstvu („Narodne novine“, broj 68/18 i 110/18) koji je stupio na snagu 4. kolovoza 2018. godine.

                Prijedlogom nove Odluke o komunalnom doprinosu definirane su opće odredbe, zone za plaćanje komunalnog doprinosa, jedinične vrijednosti, način i rokovi plaćanja, djelomična i potpuna oslobađanja od plaćanja, rješenja o komunalnom doprinosu s definiranim izmjenama ovršnog odnosno pravomoćnog rješenja o komunalnom doprinosu, poništenju ovršnog odnosno pravomoćnog rješenja o komunalnom doprinosu kao i uračunavanje plaćenog dijela komunalnog doprinosa.

                Javno savjetovanje provesti će se u razdoblju od 28. svibnja 2019. do 5. lipnja 2019.g

 

Sve primjedbe i prijedlozi mogu se dostaviti pisanim putem na adresu Općine Milna, Sridnja kala 1, 21405 Milna  ili putem e-pošte na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam botova. Vaš JavaScript treba biti uključen da bi ju vidjeli.

 

 

 

Aktualne novosti

Anketa za razvoj Strategije razvoja Općine Milna 2020.-2025.

17-06-2019 Oglasna ploča

Poštovani građani, pravne i fizičke osobe, gospodarski subjekti i gosti naše Općine Milna,   molimo Vas da u cilju što kvalitetnije izrade Strateške studije razvoja Općine Milna za razdoblje 2020.-2025. popunite anketu koja se nalazi na ispod navedenom linku.    https://forms.gle/mqWC3FnGdW6sjZ3v8  

Više

Izvješće o visini troškova izbora za vijeće i predstavnike nacionalnih manjina

31-05-2019 Oglasna ploča

Na osnovi članka 79. stavka 7. Zakona o izboru vijeća i predstavnika nacionalnih manjina ("Narodne novine" broj 25/19, dalje: Zakon), Općinsko izborno povjerenstvo Općine Milna objavljuje: Izvješće o visini troškova izbora za vijeće i predstavnike nacionalnih manjina

Više

Prijava za komunalnog redara

Sjednice, javne rasprave i uvidi

Zapisnik sa 21. sjednice Općinskog vijeća Općine Milna

U prilogu možete preuzeti verificirani zapisnik sa 21. sjednice Općinskog vijeća Općine Milna održane 19. prosinca 2018. godine u općinskoj vijećnici Općine...

Poziv na 22. sjednicu Općinskog vijeća

Dana 16. veljače 2019. godine općinski načelnik uputio je slijedeće predmete za koje je tražio da se uvrste u dnevni...

Proračun, natječaji i javna nabava

Izvještaji proračuna, proračunskih i izvan proračunskih korisnika

  Izvještaji proračuna, proračunskih i izvan proračunskih korisnika - Dječji vrtić Milna   Izvještaji proračuna, proračunskih i izvan proračunskih korisnika - Općina Milna

Proračun Općine Milna za 2019. godinu

Proračun za građane za 2019. godinu Poštovani stanovnici, predstavljamo Vam „Proračun za građane“ za 2019. godinu. U njemu je prikazano na koji...

Prostorni planovi

Odluka o započinjanju postupka ocjene o potrebi strateške procjene utjecaja I. IDPPUO Milna na okoliš

Na temelju članka 64. Zakona o zaštiti okoliša (NN 80/13, 153/13, 78/15 i 12/18), članaka 5. i 29. Uredbe o...

Informacija o provedbi postupka strateške procjene T2 Milna

U privitku možete preuzeti Informaciju o provedbi postupka strateške procjene T2 Milna