Obaviještavamo vas da će Javni uvid u nacrt Plana gospodarenja otpadom Općine Milna za razdoblje 2017. – 2022. godine biti svakog radnog dana u razdoblju od 20. travnja 2018. do 21. svibnja 2018. godine u vremenu od 10:30 - 14:00 sati u općinskoj vijećnici Općine Milna, Sridnja kala 1, 21405 Milna.

Nacrt Plana gospodarenja otpadom Općine Milna za razdoblje 2017. – 2022. možete pogledati i preuzeti i u privitku ove obavijesti.

Građani i udruge mogu svoja očitovanja, mišljenja, primjedbe i prijedloge predati na općinski protokol, tijekom cijelog razdoblja javnog uvida. Pisana očitovanja, mišljenja, primjedbe i prijedloge na nacrt Plana koja moraju biti čitko napisana, uz ime i prezime, te adresu podnositelja, građani i udruge mogu dostaviti Pročelniku najkasnije do 21. svibnja 2018. godine. Ako u navedenom roku građani i udruge ne dostave svoja očitovanja, mišljenja, prijedloge i primjedbe smatrat će se da su isti suglasni s izloženim nacrtom Plana.