Sukladno Zaključku općinskog vijeća Općine Milna od 09. srpnja 2018. godine, Jedinstveni upravni odjel objavljuje javni uvid u postupku izrade Prometne studije.

Uvid u prometnu studiju moguće je izvršiti u prostoru vijećnice Općine Milna radnim danom od 9.00 do 11.00 sati.

Javni uvid provest će se u trajanju od 30 dana od 18. srpnja do 18. kolovoza 2018.godine.

Mišljenja, prijedlozi i primjedbe mogu se podnositi do dana 18. kolovoza 2018.godine, u pisanom obliku putem pošte ili predajom neposredno u prostorije Općine Milna.

Prometna studija