Na temelju članka 87. stavka 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine" broj: 144/12) i točke I. Odluke ministra uprave Klasa: 023-04/15-01/01, od 16. ožujka 2015. godine Predstojnik po ovlaštenju Vlade RH saziva konstituirajuću sjednicu Općinskog vijeća Općine Milna za dan 02. travnja 2015. godine (četvrtak) u 17,00 sati u zgradi Općine Milna na adresi Sridnja kala 1, 21 405 Milna, sa sljedećim dnevnim redom:

(utvrđivanje kvoruma)

1) Izbor Mandatnog povjerenstva,

2) Izvješće Mandatnog povjerenstva  verifikacija mandata,

- utvrđivanje člana predstavničkog tijela koji će predsjedavati sjednicom do izbora predsjednika

- svečana prisega članova predstavničkog tijela

3) Izbor Povjerenstva za izbor i imenovanja

4) Izbor predsjednka i potpredsjednika predstavničkog tijela

Privitci:
Preuzmite ovu datoteku (poziv-konsituirajuca-sjednica.jpg)Poziv na sjednicu

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.