Obaviještavamo vas da će Javni uvid u nacrt Plana gospodarenja otpadom Općine Milna za razdoblje 2017. – 2022. godine biti svakog radnog dana u razdoblju od 20. travnja 2018. do 21. svibnja 2018. godine u vremenu od 10:30 - 14:00 sati u općinskoj vijećnici Općine Milna, Sridnja kala 1, 21405 Milna.

Nacrt Plana gospodarenja otpadom Općine Milna za razdoblje 2017. – 2022. možete pogledati i preuzeti i u privitku ove obavijesti.

Sukladno članku 102. Zakona o prostornom uređenju objavljujemo Izvješće o javnoj raspravi u postupku izrade I. Izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Milna.

Temeljem članka 100. Zakona o prostornom uređenu ("Narodne novine", broj 153/13) i Odluke o izradi izmjena i dopuna PPUO Milne ("Službeni glasnik Općine Milna", broj 5/14) načelnik Općine Milna dostavlja stručnom izrađivaču ID PPUO Milna zaprimljena mišljanja, prijedloge i primjedbe fizičkih i pravnih osoba tijekom javne rasprave na prijedlog Izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Milne.

Privitci:
Preuzmite ovu datoteku (Dostava primjedbi.pdf)Dostava primjedbi