• Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić

MilnaTemeljem odluke općinskog načelnika Frane Lozića, dana 4. listopada 2013. godine, Jedinstveni upravni odjel Općine Milna objavio je Javni poziv za predlaganje programa javnih potreba u društvenim djelatnostima Općine Milna, za koje se sredstva osiguravaju u općinskom Proračunu za razdoblje od 1. siječnja do 31. prosinca 2014. godine. Rok za podnošenje prijava i programa je 22. listopada 2013. godine.

Dokumente s podrobnim pojašnjenjima uvjeta za prijavu programa i projekata te obrazac Prijavnice možete preuzeti u privitku članka.

Privitci:
Preuzmite ovu datoteku (javne potrebe ODLUKA0001.pdf)Odluka
Preuzmite ovu datoteku (javne potrebe POZIV0001.pdf)Poziv
Preuzmite ovu datoteku (javne potrebe PRIJAVNICA0001.pdf)Prijavnica