• Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić

StriborU suradnji Osnovne škole Milna, Materinskog društva i Sportskog društva u četvrtak, 7.travnja dolazi nam gostujuće kazalište Stribor. U sklopu njihovog projekta "Dobro je činiti dobro" održat će lutkarsku radionicu i uprizoriti nekoliko besplatnih predstava.

Hodogram aktivnosti gostovanja Lutkarskog kazalista Stribor: 7.4. (četvrtak): oko 16h dolazak gostiju, upoznavanje, smještaj djece. Dana 8.4. (petak): kroz jutro predstave za polaznike Vrtića i Škole. U 14.00 h radionica za odrasle (Lutka kao odgojno sredstvo). U 18.00 h predstava za sve zainteresirane (Ježeva kućica), ulaz slobodan.

Dođite nam u što većem broju!