• Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić

Obilježavanje Dana pobjedeU prigodi obilježavanja Dana pobjede, domovinske zahvalnosti i hrvatskih branitelja, Općina Milna odala je počast poginulim i premilnulim hrvatskim braniteljima, polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća kod središnjeg Svetog Križa na milnarskom groblju.

Uz molitvu, koju je predvodio župnik don Ante Kusanović, općinska načelnica Anamaria Rošin i predsjednik Općinskog vijeća Stipe Martinić, zajedno sa zamjenicom općinske načelnice Antonijom Matković te općinskim vijećnicima Perom Bonačić-Dorićem i Jakšom Krželjom, položili su, također, vijenac i upaljenu svijeću na grob hrvatskog branitelja poginulog u Domovinskom ratu, Milnaranina Ivice Kuščevića. Spomenuli su se i dr. Jurice Ivka iz Ložišća, koji je, kao liječnik u Domovinskom ratu poginuo u akciji Oluja, te obišli grobove preminulih hrvatskih branitelja iz Milne, Marija Galovića, Petra Bobana i Nikole Kuščevića.

 

Obilježavanje Dana pobjede