Na temelju članka 18., 28. i 29. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine broj 86/08, 61/11, 04/18 i 112/19) (dalje u tekstu: Zakon), članka 7 st. 2. Pravilnika o unutarnjem redu Jedinstvenog upravnog odjela Općine Milna (Sl. glasnik općine Milna 3/20) i Plana prijema u službu u Jedinstveni upravni odjel Općine Milna za 2020. godinu, Pročelnica Jedinstvenog upravnog odjela Općine Milna raspisuje

 

OGLAS za prijam službenika u službu na određeno vrijeme do povratka službenice s porodiljskog dopusta

 

za prijam u službu na radno mjesto:

-Administrativni tajnik, referent za uredsko poslovanje – 1 izvršitelj/ica na određeno vrijeme do povratka službenice s porodiljskog dopusta

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.